Inseneeria karjääripäev ja 3. Goldbergi masina ehitamise võistlus

2.11.2018 toimub Tallinna tehnikakõrgkoolis Inseneeria karjääripäev.Tutvustame noortele inseneri elukutset ja selle põhiväärtusi ning loome tööandjate ja õpilaste vahele silla. 

Ratastooliga ligipääsetav
EST

Elukutse valimine on keeruline, kuid kui antakse võimalus erinevaid asju näha ja proovida, siis on suur tõenäosus, et leitakse oma elukutse, millele mõeldakse kui elu kutsele.

Alates 2015. aasta oktoobrist oleme inseneeria põnevat maailma tutvustanud 3200 õpilasele.
Sammudele saab kaasa elada https://www.facebook.com/100sammu/.

„100 sammu inseneerias“ suursündmus on Inseneeria Karjääripäev (gümnasistidele ja kutsekoolide õpilastele) ja Rube Goldbergi masina ehitamise võistlus (7.–12. klassi õpilastele). 4.11.2016 aastal toimus võistlus Kultuurikatlas. Võistluse võitis Kehra gümnaasiumi võistkond. Võitjad külastasid Rootsis asuvat Koenigseggi superautode tehast. Preemiareisi video: https://goo.gl/0jJM9l.

3.11.2017 toimus Tallinna tehnikakõrgkoolis 2. Goldbergi masina ehitamise võistlus ja Inseneeria Karjääripäev. Goldbergi võistluse võitis Võru Kreutzwaldi kool. 

Eesti väärib häid insenere ja nende hulgas võiks olla ka palju naisinsenere!

 

Korraldaja

Anneli Ramjalg

Töötan Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusteaduskonnas ehituskorralduse ja juhtimise ja ehitustehnoloogia lektorina. Olen Eesti Ehitusinseneride Liidu liige. Olles ise inseneriks õppinud, soovin et ka teistel oleks võimalik selle põneva maailmaga tutvuda.