"Isamaa ilu hoieldes" näitus Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas

Tallinna keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40) on alates 1. veebruarist avatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud õpilaste näitus “Isamaa ilu hoieldes”.

Tegemist on kunstistuudio "Gallox" õpilaste näitusega ning näha saab nii maali, siidimaali kui ka keraamikat.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!