Isku kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks klassitäie mööblit

Iskule on Eesti riigi tulevik tähtis, sellepärast oleme seoses Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaga otsustanud teha kingituse Eesti lastele, kinkides koolidele mööblit.

Lapsed on Eesti tulevik! Isku kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks klassitäie mööblit! Kindlasti on Eesti koolides päevinäinud mööblit, mille koolid sooviksid tänapäevasemaga asendada, aga rahalised võimalused pole seda seni lihtsalt võimaldanud. Iskule on meie riigi tulevik tähtis, sellepärast oleme seoses Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaga otsustanud teha toreda kingituse Eesti koolilastele, panustades ajavahemikus 24.11.2017 – 24.02.2018 igalt meilt tehtud ostult Eesti üldhariduskoolide õpikeskkonna hüvanguks 3%. See tähendab, et teeme koolidele kingituse uue mööbli näol. Iga kool saab ise valida, millist mööblit kõige enam vaja on. Näiteks uut ja värsket klassiruumi sisustust? Aga võib-olla uusi laudu-toole hoopis arvutiklassi? Või on vaja puhkealale uut ja mugavat pehmet mööblit?
Koolidel pole vaja teha muud, kui oma soovid kirja panna ja loota, et fortuuna naeratab! Registreerumine on imelihtne ja võtab aega vaid mõne minuti, osalemisvormi ja rohkem infot leiate aadressilt: https://isku.ee/ev100kool
Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti üldhariduskoolid ning registreerumise tähtajaks on 30. november. Võitjad selguvad ja tehakse avalikuks 28. veebruaril ning võitude ametlik üleandmine toimub 12. märtsil.

Mööblifirma ISKU Baltics OÜ kinkis Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks viiele Eesti koolile uut mööblit. Eesti 100. juubeliaastal saavad värskenduse Pala Kooli, Valga Priimetsa Kooli, Koeru Keskkooli, Otepää Gümnaasiumi ja Kaarli Kooli klassiruumid.

 

„Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamise fookuses on lapsed ja noored. ISKU tehtav kingitus muudab noorte õpikeskkonna paremaks ja see rõõm kestab juubeliaastast kaugemale,“ ütles Riigikantselei EV100 programmijuht Maarja-Liisa Soe.

 

Möödunud aasta 30. novembrini oli Eesti koolidel võimalik osaleda ISKU EV100 algatuses „Igale lapsele korralik mööbel!“. Konkursil uue klassiruumi mööbli saamiseks osales 216 kooli üle Eesti, viis uue sisustuse saavat kooli loositi välja 28. veebruaril.

 

„Isku kingitus Eesti üldhariduskoolidele on helde,“ ütles Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak. „Usun, et paremas keskkonnas on õpilastel ka suurem motivatsioon koolis käia ning häid tulemusi saavutada.“

 

ISKU Baltics Eesti tegevjuht Aidas Barkauskas ütles, et laste õpikeskkond on hariduse omandamisel oluline tegur ja see oli koht, kus saime oma panuse anda. Otsus suur kingitus Eesti Vabariigi 100. juubeliks teha tuli kergelt. “Oleme rõõmsad, et konkursil osales 216 kooli üle Eesti. See näitas, et meie kingitus läks korda,” ütleb Barkauskas.

 

Uue klassiruumi saavad:

 

  • Pala Kool
  • Valga Priimetsa Kool
  • Koeru Keskkool
  • Otepää Gümnaasium
  • Kaarli Kool

 

Rahaline väärtus kingitusele kujunes ISKU müügikäibelt. Ajavahemikus 24.11.2017 – 24.02.2018 igalt ISKUs tehtud ostult läks Eesti üldhariduskoolide õpikeskkonna hüvanguks 3%.

Algataja

Isku Baltics OÜ

Isku on rahvusvaheline mööblitootmiskontsern, mis alustas Eestis tegevust 1993. aastal. Isku toodab ja müüb kvaliteetmööblit nii kodu sisustamiseks kui kontorite kaunimaks ja mugavamaks seadmiseks. Meie mööblikauplus pakub lisaks mööblile mitmeid teenuseid, näiteks sisekujundust ja mööbli transporti ning paigaldust. Sisearhitekt aitab teid mööbli valikul ja ruumide sisustamisel, ning kui sisekujunduslik osa saab läbi, transpordib Isku teie valitud mööbli kohale ning paigaldab selle. Isku pakub kontorite ja teiste üldkasutatavate ruumide sisustamiseks büroo-, kooli-, hotelli- ja auditooriumimööblit ning teisi üldkasutatavate ruumide sisustuselemente. Kodu sisustamiseks on Iskul teile pakkuda kodumööblit, tekstiilitooteid, vaipu ning palju teisi sisustustooteid.