Isku kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks klassitäie mööblit

Iskule on Eesti riigi tulevik tähtis, sellepärast oleme seoses Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaga otsustanud teha kingituse Eesti lastele, kinkides koolidele mööblit.

Lapsed on Eesti tulevik! Isku kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks klassitäie mööblit! Kindlasti on Eesti koolides päevinäinud mööblit, mille koolid sooviksid tänapäevasemaga asendada, aga rahalised võimalused pole seda seni lihtsalt võimaldanud. Iskule on meie riigi tulevik tähtis, sellepärast oleme seoses Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaga otsustanud teha toreda kingituse Eesti koolilastele, panustades ajavahemikus 24.11.2017 – 24.02.2018 igalt meilt tehtud ostult Eesti üldhariduskoolide õpikeskkonna hüvanguks 3%. See tähendab, et teeme koolidele kingituse uue mööbli näol. Iga kool saab ise valida, millist mööblit kõige enam vaja on. Näiteks uut ja värsket klassiruumi sisustust? Aga võib-olla uusi laudu-toole hoopis arvutiklassi? Või on vaja puhkealale uut ja mugavat pehmet mööblit?
Koolidel pole vaja teha muud, kui oma soovid kirja panna ja loota, et fortuuna naeratab! Registreerumine on imelihtne ja võtab aega vaid mõne minuti, osalemisvormi ja rohkem infot leiate aadressilt: https://isku.ee/ev100kool
Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti üldhariduskoolid ning registreerumise tähtajaks on 30. november. Võitjad selguvad ja tehakse avalikuks 28. veebruaril ning võitude ametlik üleandmine toimub 15. märtsil.

Algataja

Isku Baltics OÜ

Isku on rahvusvaheline mööblitootmiskontsern, mis alustas Eestis tegevust 1993. aastal. Isku toodab ja müüb kvaliteetmööblit nii kodu sisustamiseks kui kontorite kaunimaks ja mugavamaks seadmiseks. Meie mööblikauplus pakub lisaks mööblile mitmeid teenuseid, näiteks sisekujundust ja mööbli transporti ning paigaldust. Sisearhitekt aitab teid mööbli valikul ja ruumide sisustamisel, ning kui sisekujunduslik osa saab läbi, transpordib Isku teie valitud mööbli kohale ning paigaldab selle. Isku pakub kontorite ja teiste üldkasutatavate ruumide sisustamiseks büroo-, kooli-, hotelli- ja auditooriumimööblit ning teisi üldkasutatavate ruumide sisustuselemente. Kodu sisustamiseks on Iskul teile pakkuda kodumööblit, tekstiilitooteid, vaipu ning palju teisi sisustustooteid.