Isya Rikk "Eestlase identiteet ja olemus " Sõle raamatukogus

Tallinna Sõle raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Avasime uue näituse Kunst raamatukokku projekti raames. 

Näitus on avatud 20.10-20.11.

Isya Rikk on 18.aastane Tallinna Kunstigümnaasiumi abiturient ning antud näitus ongi tehtud tema lõputöö raames. Näitusel saab näha pilte vanaemadest, kes olid tänaval nõus selles projektis osalema ning rääkima loo oma vanaemast. Maavanaema on eestlase kullafond, kes hoiab elus meie kultuuri, kuigi tänapäeval on maavanaemad järjest haruldasemad. Vanaemad ja lapitekk räägivadki näituse ajal loo eestlase olemusest ja identiteedist, kutsudes vaatajat kaasa mõtlema- kes eestlane on ja milles peitub meie sügavam olemus. 
Näituse autorile meeldib vabal ajal lugeda ja reisida. Lapsest saadik on teda huvitanud ka joonistamine, millele lisandus hilisemas eas huvi fotokunsti vastu. 

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!