Jaanilaager Osmussaarel

Teeme koos juubilarist ilusaid pilte! EV100 juubelimatkade sari fotomatkadest ja koolitustest on mõeldud kõigile, kellele meeldib pildistada telefoni, digi- või filmikaameraga.

EST

Osmussaar e. Odensholm on täis salapära ja üllatusi. Omapärane rannajoon on 14 km pikk, põhjapoolsel küljel väga fotogeeniline ja atraktiivne pankrannik, saarel leidub üle 14 liigi käpalise, palju linde, mitu militaarobjekti ja palju muud huvitavat.

Jaanilaagri kava:

REEDE 22.06

19:00 - Kogunemine Dirhami sadamas, sõit Osmussaarele, fotolaagri püstipanek.
20:00 - ... Pildistamine Osmussaare lõunasadamas ja selle ümbruses, lõke ja vorstikesed (päike loojub 22:43).

LAUPÄEV 23.06

(04:03 - Tõuseb päike)
09.00 - Hommikusöök.
10.30 - Matka pikkus u 10-12 km panga all ja panga peal, maa peal ja maa all. Huvitavamad kohad pildistamiseks rannakaitsepatarei nr 314, majakas, pankrannik. Tuletorni juures väike piknik kaasa meisterdatud võileibadega. Magustoiduks võimalik juurde osta ka jäätist ja snäkke, sularaha vajalik! :) 
18.00 - Õhtusöök ja puhkepaus.
20:00 - ... Pildistamine Osmussaare lõunasadamas ja selle ümbruses, lõke. Kel jaksu võib loojangu ajaks jalutada põhjatippu (4,6 km).

PÜHAPÄEV 24.06

10.00 - Hommikusöök ja fotolaagri kokkupanek.
11.30 - Matk vana laevavraki juurde.
u.14:00 - Koju sõit

Soovituslik fotovarustus: fotoaparaat, varuakud, erinevad objektiivid (lainurk, tele, makro), vaherõngad, välk, peegeldi, statiiv, distantspäästik. Telefon, kui fotoaparaati pole.

Vajalik matkavarustus: telk, magamisvarustus, taskulamp, sööginõud, ilmale ja oludele vastav soe riietus, joogivesi, toidukordade vahele näksi ja muid karastusjooke, veidi sularaha.

KOHTADE ARV ON PIIRATUD!

Garanteerime Sulle ilusamad pildid, kui oled selle fotomatka läbinud!

Fotolaagri hind 80 eurot. Hind sisaldab meretransporti Osmussaarele ja tagasi, fotoalast nõustamist, söögikordi reedest pühapäevani (R 1x; L 3x; P 1x).
Soovikorral lisatasu eest: saun ja/või kümblustünn.

Registreerimine kuni 20.06 või kuni kohti jätkub!
Lisainfo kodulehel: Jaanilaager Osmussaarel

 

Korraldaja

Peeter Sirge Fotokool

Fotomatkad, fotokoolitused, täiendkoolitused algajatele ja edasijõudnud fotohuvilistele, hobifotograafidele ning fotograafidele.