Jannela Kokla ja tumedad tunded

Hiiu Valla Raamatukogu pakub 2018. aastal oma ruume Hiiumaa noortele (14-26 aastatele), kes sooviksid eksponeerida endaloodud kunsti meie raamatukogus, pühendades ürituse EV100 sünnipäevaks.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Jannela Kokla on sündinud Hiiumaal ning õpib hetkel Hiiumaa Gümnaasiumi 10. klassis. Põhjalikumalt on ta maalimisega tegelenud viimased 3 aastat. Eelkõige maalib Jannela tundeid ning kõik maalideks vormuv omab alati tagamõtet. Jannela töid iseloomustavad tumedad toonid ning tal on juba tekkinud oma stiil ja käekiri. Lisaks maalimisele mängib Jannela vaba aja olemasolul bassikitarri, näiteks astus ta viimati üles Karmen Telviku bändi koosseisus.

Näituse ametlik avamine toimub Hiiu Valla Raamatukogus 27.02.2018 kell 17.00. 

Korraldaja

Hiiu Valla Raamatukogu

Hiiu Valla Raamatukogu on Kärdla raamatukogu ja Kõrgessaare raamatukogu õigusjärglane alates 1.jaanuarist 2015. Meil on raamatukogud Kärdlas, Kõrgessaares, Laukal ja Kõpus. Raamatukogu asub Rookopli tänaval, Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskuse II korrusel. Hiiu Valla Raamatukogu on maakonnaraamatukogu ja tegutseb aastast 1871. Lasteosakonnas toimuvad regulaarselt mitmesugused üritused põhikooli klassidele. Noored leiavad omale sobiliku kirjanduse noortenurgast. Lugemissaalis saab lugeda ajalehti ja ajakirju, läbi viia üritusi. Vaba WIFI-ühendus võimaldab raamatukogu külastajal kasutada internetti enda sülearvutis või nutitelefonis. Avalikest arvutitest saab teostada e-teenuseid ja kasutada mujal asuvaid andmebaase. Raamatukogu eesmärk on tagada elanikele vaba ja piiramatu juurdepääs informatsioonile, teadmistele ning kultuurile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Lisaks raamatute ja perioodika laenutamisele on raamatukogus skaneerimise ja interneti kasutamise võimalus. Tasuliste teenustena saab teha koopiaid, printida (nii must-valgelt kui värviliselt).

Märksõnad: