Jazzikingitus Euroopale - Elbjazz

Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare projekt „Jazzikingitus Euroopale” eesmärk on tutvustada Eesti jazzi ja muusikuid suurtel Euroopa jazzfestivalidel.

EST ENG

Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare projekt „Jazzikingitus Euroopale” eesmärk on tutvustada Eesti jazzi ja muusikuid suurtel Euroopa jazzfestivalidel. Eesti Jazzliit ja Jazzkaar jõuavad Saksamaale kahele olulisemale jazzfestivaile - XJazz Berliinis (4.-6. mai 2018) ja Elbjazz Hamburgis (juuni 2018). Elbjazzi festivalil esinevad 2. juunil laeval MS Stubnitz kaks Eesti jazzikollektiivi - Estonian Voices ja Estrada Orchestra. Esinevate artistide, Eesti jazzi, festivalide ja Eesti kui põneva kultuuriturismi sihtkoha tutvustamiseks on festivalidel ka Eesti väljapanek, kus jagame infot nii muusika, muusikute, Eesti Jazzliidu, Jazzkaare, teiste Eesti jazzfestivalide ja Eesti riigi kohta.

ELBJAZZ Festival, MS Stubnitz

21.00-22.00 Estonian Voices

23.00-00.00 Estrada Orchestra

Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare projekt „Jazzikingitus Euroopale” jõuab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeval Eesti jazzi tutvustama Brüsselisse, Londonisse, Soome ja Saksamaale.

Korraldaja

Eesti Jazzliit

Eesti Jazzliidu on mittetulundusühing, mille eesmärgiks on Eesti jazzmuusika arendamine ja propageerimine nii kodu- kui välismaal. Eesti Jazzliit korraldab jazzialast koostööd muusikute ja organisatsioonide vahel, korraldab kontserte ja üritusi, kogub ja jagab teavet Eesti jazzmuusikast ja jazzmuusikutest ning otsib jazzmuusika arendamiseks rahalisi vahendeid.

Märksõnad: