Jetimatk Kolga lahe saarele

Tule Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva juubelimatkale ning kingi endale naudingu- ja adrenaliini kokteil Kolga lahel!  

EST ENG RUS

Matka käigus tutvume Kolga lahel asuvate väikesaartega, kus Eesti Wabariigi ajal olid külad, toimus tavapärane paadiehitus ja kalurikülade argielu. See matk on segu naudingust, adrenaliinist, kiirusest, mereveest ja puutumatu loodusega ühes olemisest. 

Kaberneeme ja Juminda poolsaare vahel Kolga lahes asub kümmekond pisikest, kuid maastiku poolest mitmekesist saart. Kolga laht on Eesti põhjaranniku kõige saarterohkem piirkond. Saarte vaheldusrikas loodus ja kaunid liivarannad meelitavad siia järjest rohkem huvilisi.

Matk sobib hästi kõigile. Kõik jeti-safarid algavad ja lõpevad alati Kaberneeme sadamas ning peale safarit on alati kuum saun ja leil teid ootamas!Matka kestvus on poolteist tundi, millele lisandub tunnike saunamõnusid.

Matkad toimuvad 16., 21. ja 28. juunil ning 5., 12., 19. ja 26. juulil. Augusti matkad toimuvad 2., 9. ja 16. kuupäeval.

Matk kuulub Eesti Vabariik 100 juubelimatkade programmi. Vaata kõiki matkasid www.ev100.ee/et/juubelimatkad

Matka hind (üks inimene jetil) on 180 EUR. 

Hind sisaldab:

  • koolitus, varustus, kerge eine saarel, instruktor/giid, saun
  • Jetisafari varustus, mille saad meilt: jet, kalipso, kalipsosussid, päästevest

Kõige ülejäänu kohta saad lisateavet oma jetisafari instruktorilt. Täpse marsruudi paneme paika vastavalt hetke ilmale ja sõitjate kogemustele.

NB! Jetisõit ega safarid ei nõua erilist füüsilist vormi! Hoiatame: see on sportlik ja sõltuvust tekitav tegevus.

Korraldaja

Puhka Aktiivselt OÜ

…on loodud selleks, et tuua Sind ja Sinu sõpru toast välja – metsa, merele ja värskesse õhku! Puhka Aktiivselt on Eesti Matkaliidu liige.