Jõulukingitus igale Eesti lasteaialapsele

EV100 raames võtame ette jõuluprojekti, kus plaanime saata kingituse igale Eesti lasteaialapsele. Usume, et sellest kasvab välja iga-aastane traditisioon.

2018. aastal võtame EV100 raames ette heategevusliku jõuluprojekti, kus plaanime saata kingituse igale Eesti lasteaialapsele. Kuna projekt on päris suur ning soovime panna kokku mõnusad pakid, mis sisaldavad värviraamatu, maiustusi ja mänguasja, siis otsime ettevõtteid, kes sooviksid anda sellesse toredasse projekti oma panuse.

Eelmisel aastal viis Eliis läbi mõnevõrra sarnase projekti, kus kinkisime lasteaedadele värviraamatud. Kokku tegime kingituse 42 529 lapsele, mis moodustab ligikaugu pool kõigist Eesti lasteaialastest. 

Projektist valmis ka tore video.

https://www.facebook.com/eliis.eesti/videos/725535324319628/

Meile saadeti sadu videoid ja pilte naeratavatest lastest, kes raamatuid värvisid. Mõnele lapsele võis värviraamat olla ainus jõulukingitus.

Me usume, et sellest võiks kasvada välja iga-aastane suurprojekt, kus Eesti ettevõtted ühendavad jõud, et teha Eesti laste jõulud veelgi toredamaks.

Kõik ettevõtted on oodatud projektis osalema ning panustama projekti endale sobival moel. Projektis osalevad ettevõtted saavad ära mainitud Eliisi Facebooki lehel, värviraamatus, loodavas videos ning võimalusel ka teistes meediakanalites.

Jõuluaeg on imeline, eriti just laste jaoks!

Algataja

Eliis Tarkvara

Eliis Tarkvara OÜ poolt loodud ELIIS (e-lasteaed) on infosüsteem, mis pakub lasteaedadele innovaatilisi ning digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks korraldamiseks. Infosüsteemi kasutab praegu oma igapäevatöös ligi 10 000 lasteaiaõpetajat ja juhatajat, lisaks lapsevanemad ning omavalitsuste töötajad. Meie teenus sisaldab õpetajasõbralikku päevikut, mugavat laste info haldamist, põhjalikku suhtlusmoodulit, detailset statistikat, aruannete koostamist ning palju muid funktsioone, mis on kasulikud nii lasteaiaõpetajatele, lasteaiajuhatajatele, omavalitsuste töötajatele kui ka lapsevanematele.