Jõulumatk Kõrvemaal

Eesti Matkaliidu liikmesorganisatsiooni juubelimatk

Kogupereüritus
EST

26.detsembril, kolmapäeval, ootame huvilisi Jõulumatkale! Sõltuvalt ilmastikust matkame kas RÄÄTSADE, MATKAUISKUDE VÕI TÕUKEKELKUDEGA.

Matka algus kl 13.00. Kogunemine Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kl 12.45. Matka alguspunkti liigutakse oma autodega, va tõukekelkude matka korral.

Matka hind 20 €/täiskasvanu, 10 €/laps. Hind sisaldab retkejuhiga matka ning matkaks vajaliku varustuse renti. Matka eest saab tasuda koha peal sularahas või kaardiga.

Soovitused enne matka!

Enne matka söö korralikult kõht täis. Riietu kihiti. Jalga veekindlad matkajalatsid.

Matkale palume eelnevalt registreeruda meie kodulehe kaudu - https://www.korvemaa.ee/uritus/joulumatk-korvemaal-26-12-2018

Küsimuste korral või lisainfo saamiseks võta meiega ühendust: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Soovitused enne matka!

Enne matka söö korralikult kõht täis. Riietu kihiti. Jalga veekindlad matkajalatsid.

Korraldaja

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Mõnus keskus looduse rüpes – Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus – asub Anija vallas, Harjumaal, 5 kilomeetri kaugusel kunagisest kuurortlinnast Aegviidust. Keskuse territooriumilt saab alguse Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Külastajad tulevad siia erinevatele matkadele, sportima, suve-, talve- ja sünnipäevasid tähistama; erinevaid koolitusi või seminare läbi viima või lihtsalt meeldivat olemist nautima. Ja seda nii sõprusseltskondade, kolleegide kui ka peredega.

Märksõnad: