Jumping Tallinn 2017

Jumping Tallinn – festival, mida kõik on oodanud! Tule, tutvu ja proovi ise järele enam kui 40 spordiala ja meki mõnusaid maitseid kõikjalt maailmast. Lisaks saad nautida maailmatasemel ratsutamist!

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Jumping Tallinna alla kuuluvad kokku mitu erinevat festivali osa: hobuste Maailmakarika etapp takistus- ja koolisõidus, toidu- ja kaubandusfestival, spordi- ja huviringide festival ning öine show programm. See on kingitus tervemale Eestile ja tugevamale ühiskonnale läbi spordivaimu!

Jumping Tallinn 2017 raames toimub esmakordselt Tallinna Lauluväljakul ratsutamise Maailmakarika Etapp takistus- ja koolisõidus, kus osaleb pea 200 hobust, üle 100 sportlase, enam kui kümnest riigist. Kohal on lisaks Eesti paremikule ka Kesk-Euroopa ratsutamise paremik, kes neljal päeval võistlevad hommikust õhtuni erinevates võistlusklassides.

Lisaks põnevatele võistlustele on terve Lauluväljaku territoorium täitunud kolmel päeval põnevate tegevustega pere kõigile liikmetele, sest lisaks on kohal ligemale 50 spordialaliitu ja huviringi, kes tutvustavad oma alasid, milles saavad kõik ka kohapeal kaasa lüüa.

Oma koht on ka toidu ja kaubandus sõpradel, sest kohale tuleb enam kui 50 toidu ja kaubanduse pakkujat, pakkudes mõnusat vaheldust spordile.

Korraldaja

Spordifestival MTÜ

Spordi-, toidu- ja meelelahutusfestival Jumping Tallinn toimub 1-3.09.2017 Tallinna Lauluväljakul pakkudes unustamatuid emotsioone, maitseid ja kogemusi! Nii noored kui ka vanemad saavad ise proovida erinevaid spordialasid, maitsta ehtsat Eesti toitu, mis kohapeal valmistatud ning kogeda unustamatuid emotsioone hobustega, vaadates pealt Ratsutamise Maailmakarika etappe nii takistus- ja koolisõidus. Puudu ei jää ka kostüümiratsutamise show kui ka rakendisport.