Keila aiajooga

"Keila aiajooga" on Eesti Vabariigi 100. juubelile pühendatud terviseliikumise "Keila terviseks" sündmustesarja osa.

EST

Tulge 3.juunil k.a. Keila Aiaklubi poolt korraldatud aiajoogale. Teid kutsub külla 1996 aastal ja 2015 aastal auhinnatud Keila kodu Jõe tn. 44. Vihma ja tuisu korral saame kokku mõnel teine kord.

Jooga toimub hommikul 09:00-10:00. Hinnaks on 5€, tasuda saab kohale tulles sularahas. Tuluga toetate Keila Aiaklubi tegevust.
Meie pakume värskenduseks maitsevett ja Teie võtke kaasa sobiv alusmatt või rätik, jooga toimub murul.

Joogat juhendab Karoliina Pärt, kes ise tutvustab ennast nii:
Minu nimi on Karoliina ja olen üleskasvanud Keilas, kuid elanud seitse aastat Austraalias. Avastasin jooga enda jaoks neli aastat tagasi. Õppisin jooga õpetajaks Indias ja olen ennast täiendanud nii Eestis kui ka Austraalias ja andnud viimasel paaril aastal Austraalias Vinyasa ja Hatha jooga tunde. Jooga juures köitis mind esmalt see tunne, mida tundsin igast tunnist minnes - rahu hinges, kergus keha ja puhtus meeles.
Jooga sobib kõikidele, ükskõik mis vanuses ja kui paindlik või kui paindumatud sa oled. Jooga ei ole kindlasti mitte ainult füüsiline trenn, vaid pigem keha, mõistuse ja hinge tasakaalu ja ühtsuse leidmine.

Tule võta aeg maha, naudi kaunist Keila aeda, kuula oma keha ja lõõgasta oma meelt.

Üritus toimub Eesti100 "Keila terveks" ürituste raames. Kohale tulnud soovijad saavad endale ürituste sarja passi ja uued kleepsud.

Sündmus on toimunud 3.juuni ning toimumas veel 17.juuni (koht selgub).

Korraldaja

Keila terviseks

Algatuse Keila terviseks sündmuste sarja kingib EV100-le Keila linn koos erinevate organisatsioonidega.