Kertu Sillaste ja Gerda Märtensi illustrantsioonikursuste õpilaste näitus "Pildid jutustavad"

Tallinna Keskraamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Juulikuus näeb Tallinna Keskraamatukogus Kertu Sillaste ja Gerda Märtensi illustratsioonikursuste õpilaste töid. 

Kunstnikud: Anastassia Avdejeva, Ave Hansen, Margot Kask, Katariina Kesküla, Kertu Klementi, Kadri Kullerkupp, Piret Lindau, Kristine Malysheva, Kadi Mustasaar, Maria Müür, Oksana Naidjonova, Triinu Noormets, Eva Näf, Helina Piip, Merje Rääbis, Ruth Sillakivi, Kätlin Simson, Mariliis Soonsein, Märten Talts, Liliann Timakov, Mariann Timakov, Maria Torm, Jelena Tšekulajeva, Eike Ülesoo-Tikman

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!