Kiituslaul Loojale

Kingime Mõisaküla kogudusele EV100 puhul süntesaatori. Kauni ja kvaliteetsema heliga ülistusmuusika seob erinevaid põlvkondi läbi sügava sõnumi ja ei jäta külmaks ühegi eestlase südant.

Antud projekti raames on kavas kinkida kogudusele korralik ja kvaliteetne süntesaator, et parandada vaimset atmosfääri, rikastada elukeskkonda ja luua lisaväärtusi läbi kvaliteetse heli. Kaunis ülistusmuusika sobib kuulamiseks nii peredele, noortele kui vanadele, mille sõnum seob erinevaid põlvkondi.
Projekt viiakse läbi Eestimaa väikseimas linnas, Mõisakülas ja on suunatud kõikidele inimestele, vaatamata vanusele. Teenistused, kuhu kõik on oodatud, toimuvad igal pühapäeval, kell 15.00, kuhu kuulub alati ka ülistus süntesaatori saatel. Samuti viib kogudus oma kogukonnas läbi traditsioonilisi üritusi nagu jaanipäev ja jõulud, kuhu on kõik kutsutud. Viimastel aastatel on eriti omaks võetud maailma inimeste poolt jaanitule pidamine, kus lisaks muusikale ja jutlusele toimuvad lõbusad mängud ja tasuta grill, mida toetab Edela-Eesti praostkond.
EKNK (Eesti Kristlik Nelipühi Kirik) Mõisaküla koguduse teenistusele on oodatud kõik, vaatamata tema tõekspidamistele, erivajadustele, vanusele.
Muusika on eestlasi alati sidunud ja rõõmu toonud. Ema heldivad hällilaulud saadavad imikuid juba maast madalast. Kristlik/gospel muusika jõuab üha enam noorte gospelkooride kaudu inimeste südameteni, mis rõõmustab nii noori kui vanu.

Materiaalne abi

Algataja

Jorma Õigus

EKNK Mõisaküla kogudus on avatud kõigile vanusegruppidele. Erinevate projektide kaudu on sisustatud koguduse hoov erinevate atraktsioonidega - mängulinnak, rularamp, välitrenažöörid, 5 golfirada, erinevad puhkekohad koos grillimise võimalusega, mis on avatud kõigile iga päev.