Kingime Eestile 100 liikumishetke Jõulumäel!

Jõulumäe tervisespordikeskus tähistab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva projektiga, mis kogub kokku külastajate liikumishetked pildis.

Üleskutsega soovime alates 1. jaanuarist kuni vabariigi aastapäevani koguda kokku 100 eriilmelist hetke Jõulumäel, mis on külastajate poolt jäädvustatud ja Facebooki ürituse lehele postitatud. Loodame projektiga juhtida tähelepanu liikumise vajalikkusele igapäevaelus ning näidata, et liikumine on lõbus, teeb meie rahva ilusaks, tugevaks ja õnnelikuks. Kogume fotosid sportlikest külastusest Jõulumäele – ükskõik, kas suvel või talvel tehtud pilt, endast, lapsest või vanaisast. Liikumishetk võib olla värske, mullune või juba kaugest noorusest, üksi, seltskonnaga või neljajalgse sõbraga. Peaasi, et Jõulumäel!
Kogume 100 liikumishetke Jõulumäel kokku meie Eesti 100. sünnipäevaks, 24. veebruariks 2018. Ole usin, vaata oma pildikogu üle ja saada meile oma hetk. Kui sa ei ole veel Jõulumäele ennast liigutama jõudnud – tee seda kohe! Liikumine teeb su õnnelikuks.

Kogume 100 liikumishetke Jõulumäel kokku meie Eesti 100. sünnipäevaks, 24. veebruariks 2018. Alustame 1. jaanuaril 2018.

Algataja

Jõulumäe Tervisespordikeskus SA

Tere tulemast Jõulumäele! Pärnumaa esimese tervisespordikeskuse rajamist alustati 1976. aastal. Tänaseks on Jõulumäe Tervisespordikeskus kujunenud mitmekülgseks keskuseks, kus põhirõhk on looduses liikumisel ning võimalusel igaühel vabalt valida jõukohane ja meeldiv tegevus ümbritsetuna kaunist männimetsast. Jõulumäelt leiab suusa-, jooksu-, jalgratta- ja rullirajad, samuti orienteerumise-, discgolfi- ja matkarajad, kergejõustikualade väljakud, pallimänguplatsid jpm. Lisaks spordiüritustele, mis toimuvad nii tippsportlastele kui harrastajatele, pakub Jõulumäe suurepärast võimalust pidada koolitusi, seminare, laste spordi- ja puhkelaagreid, õppepäevi, asutuste suve- ja talvepäevi või mõnusat kohta lihtsalt puhkamiseks. Jõulumäe on eriline paik kauni looduse keskel. Siin metsades kohatud punaste mütsidega päkapikud, hiiglaslik Metsakuningas ning sammude all vetruv hõbevalge sammal ei unune.