Kingime Eestile 100 noort meistrit

Kingime oskuste festivali "Noor meister 2018" kaudu Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks 100 uut noort meistrit.

Pika traditsiooniga SA Innove kutsemeistrivõistlused "Noor meister" on aastatega kasvanud ja arenenud suureks noortesündmuseks ning olnud kasvulavaks noortele meistritele. Tänavune üritus keskendub noortele ning nende oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu. Sellel aastal kannab üritus nime oskuste festival "Noor meister 2018" ja leiab aset 3.-4. mail Tallinnas, Eesti Näituste messikeskus. Oma tegevuse kaudu soovime kinkida Eesti riigile igal aastal üha teadlikumaid noori, kes mõistavad oskuste väärtusi ja nende võimalusi tööturul, ning juba väga hea praktilise baasiga kutseharidusega noori meistreid. Tahame näidata selle väikese riigi tublisid noori tugisambaid – väärtuslike oskustega tulevast tööjõudu -, kes aitavad Eesti riigil kasvada ka järgmise sajandi ja sealt edasi. Usume, et meil on põhjust nende üle oma tähtsal juubeliaastal uhkust tunda. Soovime koos oma üritusega kinkida Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks 100 uut kutseoskustega noort meistrit.

3.-4. mail 2018 selguvad oskuste festivalil "Noor meister 2018" erinevate kutsemeistrivõistluste noored meistrid. Nad on väga heade erialaste teadmistega, suure praktikakogemustega, oma valdkonna parimad noored ja silmapaistvad spetsialistid, keda meie tööturg üha rohkem vajab. Kokku kingime Eesti riigile 31 erineva eriala 100 noort meistrit.

Algataja

SA Innove

Sihtasutus Innove on hariduse kompetentsikeskus Eestis, mis edendab üld- ja kutsehariduse valdkonda, pakub üle-eestilise Rajaleidja võrgustiku kaudu karjääri- ja õppenõustamisteenuseid ning vahendab Euroopa Liidu toetusi.


Toimunud sündmused