Kingime Eestile keskkonnasõbralikke ideid

Tähistame sel aastal ressursisäästu konkursi Negavatt 5. juubelit. Kui soovid koos meiega kinkida Eestile keskkonnasõbralikke ideid ja need ellu viia, osale konkursil!

Negavati konkursi eesmärk on tõsta ressursialast teadlikkust ning innustada välja pakkuma lahendusi, mis teevad keskkonnale head. Sel aastal on konkursile oodatud kõik 18-30 aastased ideepakkujad.
Idee puhul võib tegu olla nii toote kui ka teenusega, mis aitab säästa ressursse või tõsta teadlikkust. Seda nii kodus, koolis, linnakeskkonnas või kogu maailmas.
Ideedest parimad tehakse kuni 10 000 euro eest teoks. Ideede esitamise tähtaeg on 25. veebruar 2018.
Lisa saab vaadata www.negavatt.ee

Pärast ideede esitamise tähtaega (25. veebruar) valitakse laekunud projektide hulgast välja viisteist parimat, mis saavad edasi konkursi järgmisesse etappi. Edasipääsenuid ootab 17.-18. märtsil ees seminar, kus koolitaja Mart Kikase ja mentorite käe all ideed juba reaalsemaks vormitakse. Seitse nutikamat ja läbimõeldumat ideed pääsevad aga Negavati superfinaali 31. mail, kus selgitatakse välja parimatest parimad. Esimene koht saab 10 000, teine 5000 ja kolmas 3000 eurot oma idee elluviimiseks.

Ootame kõigi 18-30 aastaste inimeste ressursisäästu ideid, et need koos ellu viia ja Eestile kinkida.

Algataja

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi (keskkonnatasudest laekuv raha), Euroopa Liidu fondide, välisabiprogrammide ja rohelise investeerimisskeemi vahendeid ning annab laene keskkonnaprojektide elluviimiseks.