Kingime Eestile tervemad lapsed!

Uued jälgimismonitorid Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

Toetame TÜ Kliinikumi Lastefondi TÜ Kliinikumi lasteosakondadele uute meditsiiniseadmete soetamisel, mis võimaldavad pakkuda Eesti lastele senisest veelgi paremat raviteenust.
Lastefond aitab TÜ Kliinikumi pisikesi patsiente toetades lastekliinikusse või erinevatesse lasteosakondadesse vajalike seadmete ostu, mille jaoks ei ole vahendeid kliinikumi eelarvest seni veel leitud, kuid aparatuur on amortiseerunud või puudu.

Suva annetab iga EV100 sokipaari pealt 0.25€ Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile ning
toetab jälgimismonitoride ostu.

Lastekliinik vajab kuut monitori kogumaksumusega 16800-18600 eurot.
Raskes seisundis haige/vastsündinu vajab pidevalt eluliste näitajate jälgimist. Jälgimismonitor võimaldab saada püsivat ülevaadet südametegevusest, vere hapnikuküllastatusest, vererõhu näitudest, pulsisagedusest, hingamissagedusest ja vajadusel ka kehatemperatuurist. Jälgimismonitor annab alarmiga märku, kui esineb kõrvalekaldeid eluliste näitajate normväärtustest. Põhiline sihtgrupp on vastsündinud ning enneaegsed vastsündinud.

Ostes SUVA sokke, millel on EV100 logo, saad kingituse tegemisele kaasa aidata!

Algataja

AS SUVA

AS SUVA sokivabrikul on seljataga pikk ja väärikas ajalugu, mis sai alguse aastast 1919. SUVA sokid on üle Eesti kättesaadavad hästi varustatud kauplustes, meie vabrikupoes ja ka väga populaarseks saanud meie enda e-poes. Kliendid kiidavad meie sokkide kvaliteeti ja disaini. Neid viimaseid omadusi loeme ka oma eelisteks konkurentide ees. SUVA toodab palju edukaid sokisarju, nagu SUVA SILVER (hõbe niidiga sokk), LASTEKAS, ETNO, SUVA+, EESTIMAA jne.