Kingime koos Viljandi raamatukoguga lastele meisterdamisvõimalusi

Kudumisettevõte Woolish on Eesti 100. sünnipäeva auks turule toonud värske välimusega pleedi „Pääsu“, millega toetame omakorda „Noor, loo, too kunst Viljandi Linnaraamatukokku“.

Pääsu pleedi müügitulust toetame Viljandi raamatukogu mitme lastele suunatud projekti elluviimisel:
• Detsembris 2017 tuleb jõulutemaatiline näitus, kus aitame nooremaid lapsi kunstitarvetega
• Kunstiringile anname oma toormaterjali, et nad saaksid lõngast meisterdad erinevaid kunstiteoseid
• Viljandi raamatukoguga teeme keskkooli lastele konkursi, kus paneme omalt pool auhinnad.
Toetust palume 10% ulatuses Pääsu pleedi müügitulust. Soeta ka endale see mõnusalt ehtne villane pleed - saad aidata kaasa ka Viljandi lastele meisterdamisvõimaluste pakkumisel!

Algataja

Woolish knitting OÜ

WOOLISHis veerevad vokirattad juba neljandat põlve järjest. Viljandis 1928 a alguse saanud kodutekstiile ja riietust disainiv ning tootev pereettevõte viib jõudsalt edasi vanavanaemade traditsioone. WOOLISH kaubamärgi alt leiab 100% lambavillast valmivad kvaliteetsed kodutekstiilid ning meeste ja naiste riided. WOOLISHi disainerid ja tootearendajad on pereettevõtte kolmanda ja neljanda põlvkonna esindajad, kes lähtuvad oma loomingus detailidest, originaalsusest ja soovist pakkuda seda õiget WOOLISH-elamust. Sisustustooted - pleedid, padja- ja voodikatted ning lambivarjud on mõjutatud puhtast skandinaavia stiilist ja värvidest, millele lisavad mitmekülgsust klassikalised palmik, pits ja romb. Mahedatele toonidele annavad särtsu värviküllased geomeetrilised mustrid. WOOLISH kodutekstiilid pakuvad kordumatut elamust ikka ja jälle, sest lihtsalt nii mõnus on ennast kerida pehme ja sooja pleedi sisse või võtta kaissu kohev lambavillane padi. Klassikalised kleidid, pontšod, jakid ja kampsunid täidavad oma ülesande praktilise soojendava kehakattena, kuid lisaks on need trendikad ning lahendate detailidega rikastatud. Kõik on puhas ja lihtne - mustrid, materjalid ja tooted ise on kordumatud, kuid põhjamaiselt funktsionaalsed. WOOLISH pakub kordumatut elamust lihtsatest ja praktilistest, samas nii erilistest asjadest.

Kajastus pressis
Pääsupleed EV100 auks