Kirke Raidmetsa näitus Sõle raamatukogus

Maikuus saab Sõle raamatukogus külastada Kirke Raidmetsa digitaalset fotonäitust "Põhja-Kõrvemaa ajalugu ja tänapäev läbi kaamerasilma"

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Olen Kirke Raidmets Pelgulinna Gümnaasiumi 11.klassi õpilane ning fotograafiaga tegelenud hobi korras juba viimased paar aastat. Eelkõige meeldib mulle pildistada loodust- erinevaid maastike ning loomi. Kuid ma ei ütle ära ka muudest fotoprojektidest- inimesed, üritused jne. Kuna looduses viibin tihti on tore jäädvustada erinevaid hetki ning olukordi looduses, kuigi foto ei suuda anda edasi seda tunnet, mis on seda fotot tehes, jätab see mulle endale siiski mälestuse ka sellest tundest. Kuid kõigile teistele saan ma näidata kui imeline on loodus meie ümber ning loodan, et see paneb inimesi rohkem loodust hindama ning hoidma.

Antud näitus on sündinud gümnaasiumi praktilise töö tulemusena. Selles töös soovisin välja tuua Põhja-Kõrvemaa ajaloo ja tänapäeva erinevused läbi piltide. Vanaegsed kaadrid on jäädvustatud aastal 1978 ning võetud Eesti Rahvusringhäälingu arhiivist leitud filmist ,,Kõrvemaa sügis". Nendel kaadritel olen säilitanud ka ERR arhiiv märgi. Ülejäänud fototd olen teinud ise Põhja-Kõrvemaa Looduskaitsealal käies.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!