Klotsipood.ee LEGO® ehitusvõistlus: Minu kodu. Minu Eesti.

Klotsipood.ee on korraldanud lastele LEGO® ehitusvõistlust juba 8 aastat. Soovime sel aastal pühendada oma võistluse EV100-le. Kutsume lapsi ehitama teemal "Minu kodu. Minu Eesti."

Klotsipood.ee LEGO® ehitusvõistlus toimub sel aastal juba kaheksandat korda. Kutsume lapsi kaasa mõtlema ja ehitama teemal "Minu kodu. Minu Eesti.".

Võistluse eesmärk on arendada laste ning noorte kujutlusvõimet ja loovust! Innustada peresid ühistegevusele. Seitsme eelneva aasta jooksul on ehitusvõistlusele laekunud üle 4000 laheda töö ning oleme jaganud välja hulga põnevaid auhindu.

Arvutid ja nutiseadmed sisustavad üha enam laste vaba aega. Kuigi nii nimetatud päris mänguasjad on olemas, sirutatakse siiski sageli käsi pigem elektroonikaseadme poole. Ehitusvõistlus kutsub lapsi taas päris mängudega tegelema! Kuna LEGO® ehitised tuleb üles pildistada ning Klotsipoe koduleheküljel võistlusele registreerida, siis vajavad lapsed tihti selleks ka ema, isa abi. Lapsed ja täiskasvanud saavad tegutseda koos. Pühendusega vabariigi sünnipäevale, soovime selle aasta võistluse teema valikuga, kutsuda peresid üles mõtlema teemal "Minu kodu. Minu Eesti."

Tuginedes eelnevate aastate kogemusele, ootame võistlusele palju huvitavaid töid, mis kujutavad seda teemat läbi lapse silmade - mis on kodu ning millised seosed on lastel oma kodumaa ja Eestiga. Võistlusel ei ole osalemistasu. Lastel on aega võistlusele oma töid saata 01.11.2017 - 07.01.2018. Võistluse võitjad avalikustatakse 15.01.2018. Võistluse töödest avatakse E-näitus. Loodetavasti saame tuua palju mängurõõmu ja põnevust paljudesse kodudesse!

Ole meile abiks ja levita teavet võistluse kohta!

Võitlustöid saab võistlusele saata 01.11.2017 - 07.01.2018 Võistlustööd on publiku lemmiku selgitamiseks hindamiseks avatud 08.01.2018 - 14.01.2018 Võidutööd tehakse teatavaks 15.01.2018

Ole meile abiks ja jaga võistluse infot. Kutsume koos kõik lapsed ja noored LEGOdest ehitama!

Algataja

Klotsipood.ee

Klotsipood.ee on Eesti esimene LEGO pood internetis. Idee, LEGO poe loomiseks tekkis ühe vahva isa peas, kelle perre oli pooleteise aasta eest sündinud tüdrukutirts ning kes hakkas jõudma just sobilikku ikka selleks, et mängida oma esimese LEGO komplektiga. Tänaseks on Klotsipoel juba 9 aasta täit rõõmsaid kliente! LEGO on meie tiimi lemmik ning meil on hea meel näha, et veel paljude Eesti laste ja täiskasvanute lemmik.

Märksõnad