Koeraga sportima: Eesti esimese koerte veospordi võistlussarja Estonian Dryland Cup 2. etapp Viljandimaal

Kingituseks Eestile saab alguse Eesti esimene veokoeraspordi võistlussari, mis innustab sportima koos koertega ning propageerib sportlikku elustiili kolmel etapil sel aastal.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Eestis on mitutuhat koeraomanikku, kellest paljud on sportlikud aktiivsed, kuid ei oska koera sportimisega siduda. Eesti esimene koerte veospordi võistlussari Estonian Dryland Cup toob eestlastele võimaluse nautida sportlikku nädalavahetust koos seltskonna, aga ka koertega nii, et ka koertele jääks päev meelde kui põnev ja sportlik, samuti liidab Eesti enimharrastatuimaid spordialasid - koos koertega läbitakse rada kas joostes või sõites tõuke- või jalgrattal. Uue sarja tulekuga mitmekordistub Eestis veokoeraspordi võistluste arv ja suureneb kohalike meelestatus võistelda just Eesti võistlustel, et vältida kauakestvaid autosõite Lätti, Leetu ja Venemaale.

Võistluse teine etapp on eriti põnev just toimumisaja tõttu. Öine rada pakub vaheldust päevasele, ning on samuti põnev, hoolimata raja tehnilise keerukuse vähesusest. Koostöös koerte veospordiga seotud klubidega loodav rada on piisavalt lihtne, et osaleda saaks nii koerte veospordiga alustav kui ka kauem tegelenud koeraomanik.

Korraldaja

Spordicom MTÜ