Koeraga sportima: Eesti esimese koerte veospordi võistlussarja Estonian Dryland Cup 3. etapp Ebaveres

Kingituseks Eestile saab alguse Eesti esimene veokoeraspordi võistlussari, mis innustab nautima nädalavahetust nii pere kui ka oma koerte seltsis ning propageerib sportlikku elustiili.

EST ENG RUS

Eestis on mitutuhat koeraomanikku, kellest paljud on sportlikud aktiivsed, kuid ei oska koera sportimisega siduda. Eesti esimene koerte veospordi võistlussari Estonian Dryland Cup toob eestlastele võimaluse nautida sportlikku nädalavahetust koos seltskonna, aga ka koertega nii, et ka koertele jääks päev meelde kui põnev ja sportlik, samuti liidab Eesti enimharrastatuimaid spordialasid - koos koertega läbitakse rada kas joostes või sõites tõuke- või jalgrattal. Uue sarja tulekuga mitmekordistub Eestis veokoeraspordi võistluste arv ja suureneb kohalike meelestatus võistelda just Eesti võistlustel, et vältida kauakestvaid autosõite Lätti, Leetu ja Venemaale.

Võistluse kolmas etapp tutvustab seni vähem tähelepandud spordikeskust Ebaveres, mille terviserajad on kurvilised ja suuremate küngastega. Eelnenud radadest natuke raskem olevana innustab Ebavere rada koeraomanikke arenema ning ka raskematel radadel võistlema, sest kogemus on juba käes.

Korraldaja

Spordicom MTÜ

Märksõnad: