Kogu pere kontsertetendus „Klaveriloomad. Elu muusikas“

Eesti eri paikades toimuv kogu pere kontsertetendus kutsub rändama sõnadeta muusika ja kunsti maailma. Selgub, et elul Eestis ja klaveri sees on nii mõndagi ühist.

Klaveriloomad tähistavad Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva vaatemänguliste kontsert-etendustega, kuhu on palavalt oodatud kogu pere – nii väikesed kui suured.

Klaveriloomade loo kallist kodust ning igaühe väärtuslikkusest jutustavad kõneka sõnadeta muusika, efektsete liikumatute ja liikuvate piltide ja kaasakiskuvate sõnadega näitleja Margus Tabor, kunstnik Kerstin Hallik, muusikud Katri Rebane, Mihkel Mälgand, Peeter Rebane ja Kristjan Priks.
Kontserdid toimuvad kümnes paigas üle Eesti. Sealjuures on iga kontsert eriline ja kordumatu, kuna igas toimumispaigas liitub esinejatega üks oma kodukandi vahva klaveriõpilane, kes lisaks osalemisele saab etenduses ka omanimelise tegelaskuju. Iga piirkonna esineja sai valitud spetsiaalselt selleks sündmuseks korraldatud üle-Eestilisel Klaveriloomade konkursil.

Kontsert-etenduse stsenarist ja helilooja on Katri Rebane, kunstnik Kerstin Hallik ning lavastaja Aare Toikka.

Klaveriloomad, keda saab kontsert-etendusel nii näha kui kuulda ning kellel on varuks palju üllatavat, ootavad endaga sõbrustama ja üheskoos Eesti sünnipäeva tähistama aprillis 2018!
"Klaveriloomad. Elu muusikas" on EV100 muusikasündmuste konkursi üks võidutöödest.

Lisainfo www.klaveriloomad.ee

Toimumisajad ja -kohad: reede, 6. aprill kell 12.00 Kuressaare Kultuurikeskus laupäev, 7. aprill kell 12.00 Viljandi Pärimusmuusika Ait pühapäev, 8. aprill kell 12.00 Mooste Folgikoda teisipäev, 10. aprill kell 12.00 Pärnu Endla Teater reede, 13.aprill kell 12.00 Haljala Rahvamaja laupäev, 14. aprill kell 12.00 Haapsalu Kultuurikeskus pühapäev, 15. aprill kell 12.00 Türi Kultuurikeskus kolmapäev, 18. aprill, kell 12.00 Jõhvi Kontserdimaja neljapäev, 19. aprill, kell 12.00 ja 18.00 Tallinna Salme Kultuurikeskus reede, 20. aprill, kell 12.00 ja 18.00 Tartu Eesti Rahva Muuseum Piletid: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/klaveriloomad-elu-muusikas

Algataja

Klaveriloomad