Kogukonnatareke Pirgu Terviserajale EV 100 sünnipäevaks

Hoone saab olema EV 100 vääriline terviserada täiendav statsionaarne keskus, mida on uhke presenteerida  tervislike ühisürituste raames. 

Valmis!
Valmis!

Raplamaa Rapla valla Pirgu terviserajale valvesignalisatsiooniga rajatav hoone saaks EV100 sünnipäeva aastast alates teenindama kogukonda, võistlussportlasi, terviseliikujaid, külastajaid lähedalt ja kaugelt. Kogukonnatare oleks mitmefunktsionaalsena kokkusaamispaigaks, võistluste staabiks, ühisürituste jms kohaks. Hoones oleks võimalik ladustada väljalaenutuseks mitmeid vahendeid (lumetuubid, SUP-lauad jt) tervisespordiks ja aktiivseks puhkuse veetmiseks ning seda otse tegevuspaigas.

Majakese rajamine aitab tõsta Pirgu terviseraja atraktiivsust ja suurendab külaelanike kokkuhoidvust ning koostööd.

Väärtus on hoone rajamine just vabariigi 100. aastapäeva aastal. Hoone, mis kogu oma olekus saab teenindama terviseliikumist toetavat tegevust, saaks olema sümboliks, mida on uhke presenteerida kõikvõimalike tervislike ühisürituste raames. Kogukonnatare saab olema avalikult kasutatav kõigile terviseraja külastajatele, aga eelkõige hõlbustab see kohaliku kogukonna koostoimetamist.

Abikäsi vajame värvimistöödele.

Algataja

MTÜ PIRGU KÜLA