Kohila juubelitammik

Koostöös Kohila Vallavalitsuse, Kohila Gümnaasiumi ning Riigikantseleiga rajatakse Eesti Vabariigi 100 aastapäevaks tamme salu.

Kohila juubelitammik rajatakse Kohila Hageri maantee äärsele alale, kuhu istutatakse enam kui 100 tamme. Osaliselt on tammeistikud ettekasvatatud Kohila Gümnaasiumi õpilaste ja valla elanike poolt. Oma panuse tamme salu rajamisse annab Kohila Vallavalitsus. Tegemist on osaliselt avatud saluga, kuhu võib tammesid istutada kohalik rahvas koos kooliõpilastega. Juubelitammik tähistatakse Eesti Vabariik 100 sümboolikaga.

Kohila juubelitammiku istutamise päev on 4. mai 2018 algusega 13.00. Kui kellelgi on soovi anda oma panus tammiku rajamisele, siis on võimalus tulla oma tammeistikuga. Selleks aga palume kindlasti registreerida khk@kohila.edu.ee

Algataja

Kohila Gümnaasium

Kohila Gümnaasium on enam kui 800 õpilasega kool Kohila vallas. Meie kool väärtustab keskkonnateadlikku ning ettevõtlikku käitumist. Meil on head spordi- ja huvihariduse tingimused. Kooli tegemisi on võimalik jälgida https://kohila.edu.ee või Kohila Gümnaasiumi facebooki lehel.