Kohtla-Järve 100 tamme pargi avamine

1. juunil on kõik oodatud Kohtla-Järve 100 tamme pargi pidulikule avamisele!

Kogupereüritus
EST RUS

1. juunil kell 12:00 koguneme Kohtla-Järve 100 tamme pargis. Pargi asukoha aadress Saja tamme park. (Ilmajaama tn 4)

Avamispeo päevakava:

  • Pidulikud avasõnad
  • Pargi tähise kinnitamine maakivile
  • Pargi avamine
  • Laste etteasted
  • Ühine piknik

Oled oodatud kogu perega! 

Pargi loomise ideega tuli välja Kohtla-Järve Linnavolikogu esimees Riina Ivanova, keda toetasid Tammiku põhikooli 7a ja 7c klassijuhatajad Erika Pavlova ja Juta Davõdova, õpilased ja nende vanemad.

2013. aastal kogusid nad tammetõrusid ja nüüd kasvatavad neist tammevõsud, mis 12.05.2018 Kohtla-Järvel Ahtme linnaosas pandi kasvama.

Park asub Kohtla-Järve keskhaigla kõrval. Täpsem asukoht: Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Tervise tn 1 kinnistu piirist suunaga Jõhvi-Tartu-Valga maantee poole Ilmajaama ja Kodu tänavate vaheline maa-ala. Pargi koha aadressiks on Saja tamme park.

Korraldaja

MTÜ Kohtla-Järve 100 tamme park

Mittetulundusühingu Kohtla-Järve 100 tamme park on vabatahtlikkuse alusel ühinenud isikute iseseisev kasumit mitte taotlev organisatsioon, mis tegutseb avalikes huvides. Ühingu eesmärgiks on Kohtla-Järve 100 tamme pargi rajamine, arendamine ja hooldamine. Ühingu põhitegevusteks on Eesti looduse tutvustamine, loodus- ja kultuurmaastike, taimestiku ja loomastiku säilimise, inimsõbraliku ja tervisliku tehiskeskkonna, aktiivse eluviisi propageerimine, harivate ürituste korraldamine propageerimine, ümbruskonna elukvaliteedi tõstmine.