Kohtumine kirjanik Mae Lenderiga Vana-Võidu raamatukogus

Raamatu „Minu Hiiumaa. Ähk läheb tarvis“ esitlus ja kohtumine raamatu autori Mae Lenderiga Vana-Võidu raamatukogus 29. oktoobril kell 10.45. Võimalus osta raamat.

EST

Hiidlaste olemusest saab nüüd lugeda värskest raamatust, mille autoriks on ligi neli aastat Hiiumaal elanud kirjanik Mae Lender. Raamatus „Minu Hiiumaa“ on teravama tähelepanu all Sarve ja Soonlepa piirkonna eluolu, mis on jäänud seni kirjanduses tuntumate kohtade nagu Kassari, Kõpu ja Kärdla varju.

„Mae Lender on ladus jutustaja, tema kirjeldatud inimtüübid mõjuvad ehedatena ja lood usutavana isegi hiidlaste jaoks. Kuna autori Hiiumaa-kogemus on lühike, on „Minu Hiiumaa“ osalt ka nagu turismikataloog, millesse on kokku kogutud vanad lood ja legendid nii hiidlaste seltsidest kui ka naljadest. Ehk siis peale lihtsalt juturaamatu on teoses ka teejuht Hiiumaa minevikku ja olemusse.“ (A. Viidik, EP 4.10.18).

Korraldaja

Viljandi Linnaraamatukogu

Toetame süsteemselt ja järjepidevalt eesti keele ja kultuuri säilimist, lugemisharjumuste kujundamist, elukestvat õpet ja enesetäiendamist. Pakume külastajatele sõbralikku ja kaasaegsete lahendustega keskkonda.