Kolm laulu hobimuusikult

Soovin kinkida Eestile 100. sünnipäevaks kolm minu enda loodud laulu. 

Valmis!
Valmis!

Olen tehnikumiharidusega endine elektersidetöötaja Rein Õuemaa ja minu hobiks on muusika. Olen peale pillimänguansamblite ja orkestrite loonud ka mõned laulud ja kolm neist soovin kinkida ka Eestile juubeliaasta puhul.

Laulude pealkirjad:
1. Kodukandi valss
2. Kui sõber kutsub tantsima
3. Tänu teile

Kõigi kolme laulu noote saab sirvida siin: http://bit.ly/kodukandi_valssKui soovid lauluvihiku välja trükkida, vajuta siia.

Seaded ansamblile Kasemahlake tegi Urmet Arus. Kuna neid laule pole varem avaldatud, siis sobiksid nad Eestile kingituseks. Laulud käsitlevad meie igapäevast elu koos murede, rõõmude ja loodusega. 

Lugusid saab otse ja eraldi kuulata.

2. Kui sõber kutsub tantsima.

https://soundcloud.com/kasemahl/kasemahlake-kui-sober-kutsub-tantsima

3. Tänu teile.

https://soundcloud.com/kasemahl/kasemahlake-tanu-teile

Valminud on ka noodivihikud paberkandjail (muusikaõpetajaile) ja CD-plaadid (kuulamiseks ning raadiojaamadele saatmiseks). Kahjuks on vihikute ja plaatide arv finantsilistel põhjustel väike.

Kingitus on valmis.

Finantsilistel põhjustel on noodivihikute ja CD-plaatide arv väike, kuid laule saab kuulata ja noote alla laadida ka kingitusel avaldatud linkidelt. .

Algataja

Rein Õuemaa

Olin tehnikumiharidusega elektersidetöötaja. Hobiks muusika. Praegu pensionär. Peale pillimängu ansamblites ja orkestrites olen loonud ka mõned laulud. Kolm neist kingin Eestile juubeliaastaks: 1.Kodukandi valss. 2. Kui sõber kutsub tantsima. 3.Tänu teile. Seaded ansamblile Kasemahlake tegi Urmet Arus.

Märksõnad