Komeedi 100 lumehelvest

Soovisime kinkida EV 100 puhul Eestile kujunduse mis koosneks 100 valgest lõngast heegeldatud lumehelvest sinisele kangale .Kujundus sündis koostöös kõigi töötajate ja lastevanematega.

Valmis!
Valmis!

Esmane eesmärk oligi kaasata ka vanemaid.
Kuna oleme pärimust, loodust ja käsitööd väärtustav lasteaed/Tallinna Komeedi Lasteaed ,siis oli mõte just ise käsitööd tehes see kingitus luua.
Oleme meie vanematele osalemise eest väga tänulikud.
Miks just lumehelbed?
Iga lumehelves on kordumatu,eriline,õrn,habras ja ilus -nii nagu meie maa.
Tumesinisele kangale kinnitatud 100 heegeldatud lumehelvest kaunistas 21.veebruaril toimunud lasteaia Vabariigi Aastapäeva aktusel meie peoruumi.
Elagu meie armas Eesti

lastevanematele anti meili teel üleskutse osaleda heelgeldatud lumehelveste valmistamisel 15.01-22.02.2018.Nii hakkas neid vaikselt vanematelt kogunema.Kulminatsioon oli 19.veebruar kui kõik 100 lumehelvest said tumesinisele kangale kujunduseks vormistatud.98 lumehelvest on suure lumehelvestest ringi kuju sees ,kaks lumehelvest on aga EV 100 sümbolkujundis .Tänaseks on meie Vabariigi aktus möödas .Kujund jääb peoruumi seinale kuni veebruari kuu lõpuni.

Algataja

Tallinna Komeedi Lasteaed

Komeedi Lasteaia töötajad ja lapsevanemad heegeldasid EV 100 auks 100 lumehelvest. See on meie kingitus oma maale. Meie Vabariigi Aastapäeva aktusel 21.veebruaril 2018 ehtis see kujund meie peo ruumi. Elagu meie armas Eesti!

Märksõnad