Konverents "Teadlike kogukondade tarkus"

Avame konverentsi Eesti päevaga, mille raames otsime koos kõigi osalejatega aruteludes vastust küsimusele: "Miks just Eestist saab esimene maheriik maailmas?". 

10.-14. juulil kohtuvad Lilleorus kestliku arengu pioneerid ja eksperdid kogu maailmast. Külaliste seas on mitmed tõeliselt erilised visionäärid ja teerajajad: 

Dr Vandana Shiva on mahepõllumajanduse üks kaalukamaid eestkõnelejaid, kelle mõjukas majandusajakiri Forbes on arvanud ka maailma seitsme mõjukaima naise hulka. Jakob von Uexkülli asutatud World Future Council ja Right Livelihood Award on aastaid juhtinud tähelepanu inimese laastavale keskkonnamõjule ning toetanud lahendusi globaalse kliimamuutuse potentsiaalselt katastroofiliste tagajärgede leevendamiseks. Gunter Pauli on ettevõtja ja üks rohemajanduse visionääre, kes on ise loonud ligi 200 sotsiaalselt ja ökoloogiliselt jätkusuutlikku ettevõtet. Jonathan Dawson on rohemajanduse ekspert ja haridusuuendaja, kes on ka üheks Gaia hariduse programmi autoriks. Albert Bates on keskkonnajurist, leiutaja ja üks hinnatumaid permakultuuri asjatundjaid maailmas, kes nõustab ka erinevaid rahvusvahelisi organisatsioone.

EV200: Miks just Eestist saab esimene maheriik maailmas?

Avame konverentsi 10. juulil, küsides: "Miks just Eestist saab esimene maheriik maailmas?" Oleme kutsunud oma muutuste lugusid ja tulevikunägemusi jagama Tõnis Mägi, Valdur Mikita, Anne Luige, Eva Truuverki, Toomas Trapido ja Ingvar Villido ning väliskülalistena Gunter Pauli Rooma Klubist, Kosha Jouberti maailma ökokülade võrgustikust ning Rupert Encinase O'Odhami rahva juurest Arizonast. Loome aruteludeks sel päeval Lilleorus suure avatud ruumi, et tugevdada seda, mis ühendab meid inimeste ja kogukonnana.

Pikem tutvustus ja programm kodulehel gen2018.ee.

Korraldajad: MTÜ Lilleoru, MTÜ Eesti Ökokogukondade Ühendus, GEN-Europe.

1. Konverentsi FB leht avalikuks - suvi 2016 2. Konverentsi koduleht avalikuks - sügis 2016 3. Konverentsi programm valmis 31.12.2017 4. Konverentsi registreerimine avatud 10.01.2018 5. Teeme ära talgud konverentsi territooriumi ette valmistamiseks 05.05.2018 6. Esimesed külalised ja vabatahtlikud saabuvad Lilleorgu 04.07.2018 7. Algab konverentsi eelprogramm 05.07.2018 8. Eesti Päev 10.07.2018 9. Konverentsi põhiprogramm 11.-14.07.2018 10. Konverentsi järelprogramm 15.-20.07.2018 11. Viimased külalised lahkuvad Lilleorust 21.07.2018

Vajame konverentsi toidu serveerimiseks 500 supi-, prae- ja leivataldrikut, tassi, veeklaasi ning 500 komplekti nuge, kahvleid ja lusikaid. Võta ühendust toivo.aalja@lilleoru.ee, tel 504 2418.

Algataja

MTÜ Lilleoru

Tegutseme 2001. aastast eesmärgiga toetada inimese terviklikku ja teadlikku arengut. MTÜ Lilleoru ühendab üle 120 inimese ja kannab hoolt Harjumaal asuva Lilleoru koolituskeskuse eest, millele pani 1993. aastal aluse kriya jooga õpetaja Ingvar Villido koos oma toonaste õpilastega. Algusest peale on kõigis siinsetes tegevustes olnud võtmekohal teadlikkuse kasutus ja siin rakendatav Ingvar Villido poolt välja töötatud Teadliku Muutuse Kunst (TMK) on on muutnud 2008. aastast alates ka paljude teiste inimeste elusid Eestis ja kaugemal. Eesti 100. sünnipäevaks on Lilleorgu rajamisel ainulaadne Teadlikkuse Rakendamise Kool ja korraldamisel Euroopa ökokülade konverents „Teadlike kogukondade tarkus“. www.lilleoru.ee


Toimunud sündmused

 
 
Kaasalööjad
Kasutaja Tarvo Tobbi pilt
Tarvo Tobbi
Kasutaja Bahadir Yasa pilt
Bahadir Yasa
Kasutaja Kaja Kesküla pilt
Kaja Kesküla
Kasutaja Jaanika Peeba pilt
Jaanika Peeba
Kasutaja riina_janno pilt
riina_janno
Kasutaja Riste Keskpaik pilt
Riste Keskpaik
Kasutaja Peeter Tinits pilt
Peeter Tinits
Kasutaja Kaie Kotov pilt
Kaie Kotov
Kasutaja Lembit Loo pilt
Lembit Loo
Kasutaja katrin_heinrich pilt
katrin_heinrich
Kasutaja ergo_tisler pilt
ergo_tisler
Kasutaja Joosep Reimets pilt
Joosep Reimets
Kasutaja Kerttu Sarapuu pilt
Kerttu Sarapuu
Kasutaja Arno Ilves pilt
Arno Ilves
Kasutaja Raiko Kaasiku pilt
Raiko Kaasiku
Kasutaja Peep Tobreluts pilt
Peep Tobreluts
Kasutaja Reet Aus pilt
Reet Aus
Kasutaja Tarvo Nurmeots pilt
Tarvo Nurmeots
Kasutaja Anneli Ohvril pilt
Anneli Ohvril
Kasutaja Martin Vali pilt
Martin Vali
Kasutaja Aale-Triinu Sonn pilt
Aale-Triinu Sonn
Kasutaja Joonas Laks pilt
Joonas Laks
Kasutaja Toomas Trapido pilt
Toomas Trapido