Kooliteatride festivaal "Kõik teed viivad teatrisse"

Festivalil osalevad üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste teatrikollektiivid. Liidame noori loomeprotsessi kaudu.

Nime - „Kõik teed viivad teatrisse“ sai festival tuginedes fraasile „Kõik teed viivad Rooma“. Iidses Rooma riigis suundusid kõik teed legendaarsesse linna, Tänapäeval aga on leida oma suund elus, saada haridus ja elukutse. Tähendab , paljud teed kaasaegses maailmas viivad kutsehariduse, olgu siis põhi- või keskhariduse baasil, omandamise juurde. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus on korraldanud teatrifestivali näitamaks noortele, et teostades kutseõpet, saab aktiivselt ja loominguliselt sisustada vaba aega ja kaasamaks noori omandama kutsekeskharidust .
Ootame osalema kooliteatreid erinevaist Eestimaa paigust, aga samuti piiritaguseid kollektiive, keda huvitab meie riigi ajalugu ja kultuur, kes tahaksid sellega tutvuda.

31.05.2018 kell 11.00 - festivali „Kõik teed viivad teatrisse“ avamine. Erinevate vanuseastmete lavastuste esitamine. 1.06.2018 kell 10.00 – avatakse teine festivali päev. Erinevate vanuseastmete lavastuste esitamine. 2.06.2018 kell 10.00 – avatakse kolmas festivali päev. Lavastuste esitamine. kell 16.00 Festivali lõpetamine.

Kutsume üles koostööle sponsoreid, kes on valmis välja panema auhindu ja kingitusi festivalil osalejatele.

Algataja

Teater UNDERWORLD IVKHK Narva