Korduma kippuvad küsimused

Kingituse tegemine Eesti riigi 100. sünnipäeva puhul

Kes võivad EV100 kodulehele ev100.ee kingitusi lisada?
Siia lehele võivad kingitusi üles seada kõik, kes soovivad Eestile 100. sünnipäeva puhul midagi kinkida. Lisa oma kingitus siit. 

Mida tähendab „kingituse tegemine“ Eestile? Kellele ma kingituse üle annan?
Eesti riigi 100. sünnipäev on meie kõigi pidu ja annab meile võimaluse anda ja saada sünnipäevakingitusi! Kingituste all mõeldakse eriilmelisi sündmusi ja algatusi, mis toovad rõõmu ja õnne inimestele, kogukondadele või kogu rahvale ning kujundavad paremat tulevikku. Kõik Eestile pühendatud ettevõtmised, mida nimetame ühiselt kingitusteks, on tähtsad ja EV100 programmi oodatud. Kingitusi valmistavad juba ette sõpruskonnad, vabaühendused, ministeeriumid, ettevõtted, liidud, seltsid. EV100 kodulehel on juba üleval üle 400 kingituse. Tutvu kõigi EV100 puhul tehtavate kingitustega siin

Miks ma pean oma kingituse EV100 lehele üles panema?
EV100 lehel on sul võimalus saada tähelepanu, kaasalööjaid ja küsida abi kingituse elluviimisel. Kuid ka siis, kui sul on kingituse elluviimiseks kõik vajalik olemas, oled oodatud lisama oma kingitust teistele innustuseks. Nii näeme kõik, milliseid kingitusi Eestile sünnipäeva puhul tehakse ning mine tea – võib-olla just Sinu kingitus annab kellelegi ajendi ise midagi oma Eestile kinkida! 

Kas ev100.ee lehele lisamiseks sobivad ka need algatused, mis on pühendatud Eesti sünnipäeva tähistamisele välisriikides?
Jah, EV100 lehele on oodatud ka need kingitused, mis leiavad aset väljaspool Eestit.

Miks minu kingitust peab keegi heaks kiitma?
Kingituse idee sisestamisel kinnitab selle esmalt EV100 korraldustoimkond. Loodame, et see väike vaheetapp ei pahanda kedagi. See on vajalik selleks, et EV100 lehelt eemal hoida pahatahtlikult sisestatud infot. Teiselt poolt saab just nii iga kingitus EV100 toimkonna tähelepanu ning saame pakkuda nõu, kontakte, kommunikatsioonituge või muud vajalikku, et kingituse elluviimisele hoogu juurde anda.

Kuidas minu kingituse elluviimist rahastatakse?
Kingituste elluviimine toimub kinkijate poolt. EV100 leht annab võimaluse saada oma kingitusele suuremat tähelepanu ja vajadusel küsida elluviimiseks teiste tuge. EV100 lehel olevatele kingitustele suuname ka ettevõtete tähelepanu ning palume neil võimaluse korral kingituste elluviimist toetada. Kindlasti soovitame algatada rahastuskampaania Hooandja EV100 rubriigis. EV100 kingituste ideede elluviimiseks toimuvad regulaarselt ka spetsiaalsed taotlusvoorud. Infot taotlusvoorude kohta leiab EV100 lehelt. Liituge ka EV100 igakuise uudiskirjaga, et olla varakult olulise infoga kursis. Uudiskirjaga saab liituda, vajutades EV100 lehe üleval asuvale ümbriku ikoonile. 

Milline üritus sobib EV100 sünnipäeva kavasse?
Sobivad kõik üritused, mis on korraldatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul, on avalikud ja pakuvad võimalust Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamiseks. Üritused peaksid pakkuma rõõmu, rahulolu ja positiivseid emotsioone nii tegijatele kui osalejatele. Kavasse pole oodatud üritused, mis õhutavad viha ja vaenu. 

Kas ma saan kasutada EV100 logo oma ürituse reklaamimisel?
Kui üritus on korraldatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks ja on pääsenud sünnipäeva kavasse, saab kasutada ka EV100 logo. 

Kas ma saan kasutada EV100 logo oma toodete peal?
Ettevõtetele ja organisatsioonidele kommertseesmärgil logo kasutamine on võimalik juhul, kui sama organisatsioon või ettevõte toetab ka mõne kingituse elluviimist sellel lehel.