Kunstinäitus "Ajas liikuv aeg" Tallinna Keskraamatukogus

Tallinna Keskraamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

2018. aasta juunikuus saab Tallinna Keskraamatukogu näitustesaalis vaadata Kalmer Kaera näitust "Ajas liikuv aeg".

Kunstnik Kalmer kaer endast: mul on kaks vanemat venda, ma töötan G4s Eestis turvatöötajana. Minu elukohaks on armas väike Rapla.
Hobideks on jalutamine, fotograafia, sport, joonistamine, maalimine, keraamika, klaasikunst, kokkamine/küpsetamine jne.
Kunstiga olen kokku puutunud juba lasteaias, seal oli selleks keraamika ja ma tundsin, et ma tegelen sellega edasi(kokku sai vist 18 aastat) , kuid tundsin, et tahaks hakata ka maalima, maalides ma panen oma tunded ja emotsioonid oma piltidesse, kui ideed tulevad, siis ma teen kohe joonise ja selle järgi maalin pildi. Joonistanud olen juba aastaid.
Minu töödeks on maalitud seinakellad mille alusplaadiks on erineneva kujuga vineer, teen ka soovi korral eritellimusel kellasid.
Minule annab kunstiga tegelemine naudingut,uut energiat, vabanemis tunnet.
Näitus annab võimaluse näidata ka teistele millega ma tegelen!
Eesti rahvale annab see võimaluse näha aega ajas liikumas ja nautida ilusaid pilte, mis on seotud meie kalli Eestiga.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: