Kunstinäitus "Jaapani motiivid" Männiku raamatukogus

Näitus toimub Kunst Raamatukokku projekti raames

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

„Jaapani motiivid" Männiku raamatukogus 09.01.2018-02.02.2018.

Näituse „Jaapani motiivid“ idee tuli Valdeku noortekeskuse siidistuudio noortelt kunstnikelt, kes külastasid 2016. aastal Eesti Rahvusraamatukogu ja nägid seal Jaapanile pühendatud näitust "Kahekõne: Eesti-Jaapan“. See oli Eesti-Jaapani Assotsiatsiooni ja jaapani fotograafi Nobotu Sonehara ühisnäitus.

Siidistuudios töötab 10 noort vanuses 8-22 aastat. Noored kohtuvad laupäeviti kell 14-18. 2017. aasta jooksul valmistasid nad Jaapanile pühendatud kollektsiooni, kus on 13 lehvikut, 4 kimonod ja 2 siidipannood.

Männiku raamatukogus toimuval näitusel eksponeeritakse järgmisi töid: vitriinis 13 lehvikut ja joonised ning materjalid, stendil fotonäitus 2017. aasta tööprotsessist, rõdugaleriis 4 kimonot ja 2 pannood.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: