Kunstinäitus "Kaunis Eestimaa" Nõmme raamatukogus

Tallinna Nõmme raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Maikuus saab Nõmme raamatukogus näha Egle-Maarja Einmanni fotonäitust.
Näitus "Kaunis Eestimaa" sisaldab endast kunstniku tehtud loodusfotosid-.

"Näituse mõte on edasi anda noortele ja kõigile hetki ja silmailu meie kauni kodumaa ilust mida olen püüdnud erinevat aegadel jäädvustada pildile. Ja näidata ka teistele kes huvituvad fotograafiast selleks, et saada kauneid pilte ja looduse ilu ei pea seda kaugelt otsima meie kodumaal on selleks meeletult palju võimalusi. :)"

Tema töid saab vaadata ka siit:
https://www.facebook.com/EgleMaarjaFoto/

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!