Kunstinäitus "Kolm pilku Eestist" Paepealse raamatukogus

Tallinna Paepealse raamatukogu pakub 2018. aastal Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus. 22. veebruaril avatakse näitus "Kolm pilku Eestist", mille kunstnikud on ühtlasi ka ühe pere liikmed ning kus Eestit kujutatakse nii koomiksikunsti, fotoseeria kui ka joonistuste kaudu.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

22. veebruaril avatakse Paepealse raamatukogus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud näitus "Kolm pilku Eestist", mille kunstnikud on ühe pere liikmed Anšiel, Anni ja Külli Ho. Näitusel on välja pandud nii koomiksikunst, joonistused kui ka fotoseeria.

Koomiks – 19. sajandi noor läheb reisima, et rahvaluulet koguda. Mure Eestimaa tuleviku üle muinas-mütoloogia/-fantaasia taustal.

Joonistused/seeria – Pääsukese kujund koomiksitegelasena.

Fotoseeria – Eesti aastaajad.

Näituse avamine 22. veebruaril kell 17.00 Paepealse raamatukogus.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!