Kunstinäitus "Kujutlusvõime" Kalamaja raamatukogus

Tallinna Kalamaja raamatukogu pakub 2018. aastal Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
EST ENG RUS

8. jaanuaril 2018 avab oma näituse Kalamaja raamatukogus Ingely Sillaste

Kunst ja muusika näitab Ingely Sillaste kõige tugevamat Mina. Kunstis saab ta kõik mõtted või ükskõik millised teised asjad paberil kokku joonistada või maalida ning see aitab teda elus palju.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: