Kunstinäitus "Salamisi" Kännukuke raamatukogus

Tallinna Kännukuke raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14-26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
EST ENG RUS

Veebruaris leiab Tallinna Kännukuke raamatukogust Kristina Tammaru näituse "Salamisi".

Kristina Tammaru (1989) on Tartu Ülikooli magistratuuri lõpetanud maalikunstnik. Ta maalib peamiselt inimesi ja väljamõeldud maailmu. Stiil on veidike naivistlik. Maalimiseks kasutab Kristina nii õli- kui akrüülvärve.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: