Kunstinäitus "Seosed" Tallinna Keskraamatukogus

Tallinna Keskraamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus. Antud sündmus toimub selle projekti raames.

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Noor kunstnik Siiri Sünd avaldab Tallinna Keskraamatukogu näitusesaalis oma isikunäituse "Seosed".

Siiri iseendast ning oma loomingust:

Olen Siiri, vanust 20 aastat ja hetkel elan ning õpin teist aastat Tartus, pärit aga olen Kuressaarest. Täpselt ei teagi, kuidas leidsin oma tee kunstini, joonistanud olen nii kaua kui mäletan ja kooliteed alustades läksin ühtlasi ka kunstikooli, mis kindlasti mind palju arendas. Siiski on mulle alati meeldinud pigem “reeglitest väljaspool” joonistada ja eksperimenteerida erinevate stiilide ja vahenditega. Minu kunsti mõjutab üheaegselt nii väline kui sisemine maailm, saan inspiratsiooni loodusest, inimestest enda ümber, loomadest, raamatutest mida loen, filmidest mida vaatan, enda hetkeemotsioonidest ning tujudest. Lemmikuid kunstnikuid mul otseselt ei ole, pigem inspireerivad mind üsna tundmatud ja “väikesed” kunstnikud, kes jagavad oma loomingut internetis või majaseintel. Üldiselt olen jäänud truuks pliiatsitele, kuid armastan kasutada ka vesivärve.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: