Kunstinäitus "sinimustvalge keraamika" Sõle raamatukogus

Tallinna Sõle raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Aprillikuus saab Sõle raamatukogus külastada noore kunstniku Laura-Kristiina keraamikanäitust "sinimustvalge keraamika". 

"Minu nimi on Laura-Kristiina Valdson ja vabal ajal meeldib mulle lugeda raamatuid, teha sporti ja teinekord ka keraamikaga tegeleda. Keraamika juures on kõige nauditavam see, et tegu on väga lõõgastava tegevusega ning savist saab voolida ükskõik mida.

Õppisin Vanalinna Hariduskolleegiumis ning seal keraamikaringis käies mulle saviga tegelemine meeldima hakkaski, suurem osa töid on tehtud vanuses 15-18. Mind inspireerisid erinevad kujud ja sinine värv, seetõttu on lemmik savitöö päris alguses tehtud merihobune.

Kuna olen vabal ajal suur lugeja, siis kirjutan aeg-ajalt ka raamatublogi - www.loemeraamatuid.ee

Minu arust on fantastiline, et Kunst Raamatuskokku raames saavad noored inimesed võimaluse oma kunstitöid näidata.

Aitäh!"

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: