Kunstinäitus "Sturmtrooper" Pääsküla raamatukogus

Tallinna Pääsküla raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 Kunst Raamatukokku projekti raames noortele kunstnikele (14-26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Jaanuarikuus saab Pääsküla raamatukogus külastada Diana Veilbergi isiknäitus "Sturmtrooper".

Diana Veilberg on 15aastane Tallinna Südalinna kooli 9. klassi õpilane. Teda inspireerib hea muusika ning muusika tegijaid ning just seetõttu on ka näitus "Sturmtrooper" pühendatud tema lemmik muusikutele.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: