Kunstinäitus "Tahan saada kunstnikuks" Sääse raamatukogus

Tallinna Sääse raamatukogu pakub 2018. aastal Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
EST ENG RUS

Anastasia Ermitšova on 14-aastane Bjarte kunstikooli õpilane, kes soovib oma elu pühenduda loovusele. Anastasia maalib, teeb tarbekunsti ja graafikat ning katsetab teisigi kunstivorme. Anastasia joonistab hea meelega nii kodumaa Eesti maastikke kui järgib prantsuse impressioniste. Ta on võitnud mitmeid rahvusvahelisi kunstivõistlusi. Võimalik, et saame tulevikus veel tema talendi üle uhkust tunda. Anastasia tahab saada kunstnikuks ja ootab kõiki huvilisi näitusele "Tahan saada kunstnikuks".

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: