Kunstinäitus "Ühishingamine" Võrumaa Keskraamatukogus

Võrumaa Keskraamatukogu raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14-26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Kunstinäitus "Ühishingamine"
2. apr – 28. apr 2018 Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonna Tähesaalis

"Oleme kaks Võru Gümnaasiumi 11. humanitaarklassi noort: Hanna-Reet Ruul, keda huvitab fotograafia ja Getrin Valge, kes on tõeline kunstihing. Soovisime põimida fotograafia ja maalikunsti. Hanna fotod on tehtud jalutuskäikudel ja muuseumikülastustel. Getrin sai neist inspiratsiooni maalideks. „Ühishingamine“ tähendab meie jaoks kooseksisteerimist, rahu ja harmooniat looduses, inimestes ja kunstis."

Raamatukogu veebilehel: http://lib.werro.ee/component/jem/event/211-yhishingamine

Korraldaja:
Võrumaa Keskraamatukogu
Aadress: Jüri 54, 65604 Võru
Reg. kood 75020003
Telefon: 782 0157
Direktor: Inga Kuljus
E-mail: info@lib.werro.ee

Võrumaa Keskraamatukogu (edaspidi raamatukogu) on Võru Linnavalitsuse hallatav asutus, mille eesmärk on tagada elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist.

Korraldaja

Kunst Raamatukokku

Raamatukogud pakuvad 2018. aastal Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul noortele kunstnikele (14-26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes. Nii saavad noored kunstnikud teha sadade näituste näol oma kingituse Eestile. Projektis osalevaid raamatukogusid näeb siit: https://www.ev100.ee/et/kunst-raamatukokku Projektis toimuvaid sündmuseid näeb siit: https://www.ev100.ee/et/kunst-raamatukokku-0

Märksõnad: