Kunstinäitus "Unustus" Pirita raamatukogus

Tallinna Pirita raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Märtsikuus ootab Pirita raamatukogu külastajaid vaatama Laura Marita Lappalaineni kunstinäitust "Unustus"

Laura ise ütleb näituse kohta järgmist: "Kõik minu maalid moodustavad ühtse terviku, kuid igal pildil on oma lugu, mis pealtnäha ei paista sugugi välja. Tuleb vaid osata õige nurga alt vaadata. "

Kunst on tema jaoks justkui sõber, kellega saan jagada oma emotsioone ja tundeid.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!