Kunstinäitus "Vaikselt" Pääsküla raamatukogus

Tallinna Pääsküla raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Aprillikuus on üleval Pääsküla raamatukogus noore Marta Elisabeth Tikmani isikunäitus "Vaikselt".

"Olen kunstiga olnud seotud pea terve oma elu. Olen hetkel 19aatane, ja juba 4ndast elluaastast peale käinud erinevates kunstiringides, -koolides. Minu teosed on tihti poolikud, sest kunst on mulle enesemaandamise viisiks ja seetõttu väljendan end kriitseldades visandiraamatusse või hoopiski koolivihikutesse. Naudin protsessi ja näen ka neis lōpetamata töödes oma selget arengut. "

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!