Kunstistuudio Bastor näitus "EESTI VANASÕNAD" PERH VEREKESKUSES

KUNSTISTUUDIO NÄITUS "EESTI VANASÕNAD" ON PÜHENDATUD EV100-LE.

Selle näituse idee küpses stuudio juhendaja Ilona Matsoni peas juba tükk aega-ootas oma hetke teostamiseks! Sooviks oli panna meie vana ja iidsed ütlemised ning tarkuse terad illustreeritult lõuendile! Kogu stuudio kollektiiv tuli selle mõttega õhinal kaasa! Stuudiolased on täiskasvanud harrastus kunstnikud, kes on väga erinevate erialade esindajad ja kellest on saanud aastatega väga hea sõpruskond. Tööd ei ole ainult akrüülmaalid, vaid on kasutatud hulgaliselt erinevaid materiale (tekstiili, pitsi, nööri, nööpe jne.) Need materialid aitasid tuua esile vanasõnade maaläheduse, arhailisuse ja loodusläheduse. Töödest jookseb läbi ka rahvuslik joon, andes värvi ja luues meeleolu argipäeva, samas rõhutades pidulikkust! IKKAGI JUUBEL! Meie eesmärgiks on seda imeilusat näitust eksponeerida võimalikult suurele hulgale Eesti rahvale ja külalistele nii kodumaal kui ka väljapool Eestit. Praegusel hetkel (02.05.2018-31.05.2018) on näitus üleval Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelses osakonnas. Oleme saanud juba väga palju positiivset tagasisidet!
Meie sooreks sooviks oleks leida võimalus viia näitus ka Eestist väljapoole , nt. saatkondadesse välisriikides, Eesti majades! Me arvame, et see näitus väärib laiemat eksponeerimist! AITÄH! PALJU ÕNNE ARMAS EESTI!

Näitus on avatud Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas 02.05-31.05.2018

Otsime võimalusi (galeriisid) näituse eksponeerimiseks nii Eestis kui ka väljaspool (näiteks Eesti saatkondades, galeriides, Eesti majades.)

Algataja

Kunstistuudio Bastor

Kunstistuudio Bastor tegutseb Tallinnas. Stuudio ühendab täiskasvanud harrastuskunstnikke, kes tegelevad erinevate kunstiliikidega ( enamjaolt maalimisega) kunstnik-pedagoog Ilona Matsoni käe all.