Kuressaare Tänavafestival SÖUKE PIDU

Kuressaare Tänavafestival pühendab selleaastase sündmuse EV 100.sünnipäevale, tähistades seda suure tänavapeoga "Söuke pidu".

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Tänavafestival on kogukonna poolt ellukutsutud kevadine pidu kõikidele inimestele nii Saaremaal, kui mandril. Seekordse peo fookuses on EV 100. Soovime sellega austust avaldada väärikale Kuressaare linnale, kellel on Saaremaa elus ja saja-aastases Eesti eduloos olemas oma roll.
Tänavafestival "Söuke pidu" toob tänavatele nii lapsed kui memmed-taadid. Kõikidel on võimalus osa saada kunstist, muusikast, teatrist, tantsust ja paljust muust.
Erinevatele teema-aladele (näiteks lasteala ja kunstiala jne) on planeeritud tegevused seoses EV100 tähistamisega.
Peo korraldamisega on seotud ligi 40 vabatahtlikku erinevatelt elualadelt, mis näitab eriti tugevalt kogukonna ühtekuuluvust loomaks uusi algatusi ja traditsioone.

Saarekeelne tutvustus:
ME NÜID ANNAME TEITEL AMETLIKULT TÄÄDA, et meil sii Kuressaares on selle aasta 26. mail kesklinn terve päiva autudest tühi.
Terve selle laubese päiva oo meitel kesklinnas loomade ning inimeste jauks irmus pailu ruumi, tahad sa sii siis väntlauaga mööda linna uhada vöi asjaeest-teisttaga patseerida, spordialas hantlitega laveerida vöi öige pisut kurameerida, kenat toitu mekutada, keske linna kekutada, kerguaedas maalida vöi veinialas praalida… Köike saab!
Meite pidus saab terve päiva süia, juua, tantsu, tralli, igatsugu elu- ning tänavakunstnikke, moosekantisi, käsitöölisi ning disainerisid kaeda. Suurtel ning pisematel püünedel oo nii amatöörisid kut professunaale laulmas, tantsimas, teatert ning püramiidisi tegemas.
Me ootame Teitid köiki pisistest peale kuni vanadeni välja, ole sa siis naeste- vöi meisterahvas, saarlane, muhulane, mandri untsantsakas vöi oopistükkis iidlane!

Korraldaja

Muuv Marketing OÜ