Kutse Eesti sünnipäevale

Aastal 2018 tähistab Eesti Vabariik oma 100. sünnipäeva.

Eesti sünnipäev kestab kauem kui ühe kalendriaasta. Tähistamine algab 2017. aasta aprillis, kui möödub sada aastat eestlaste asuala ühendamisest, tipneb juubeliaastat täitvate tähtpäevadega ning lõpeb 2. veebruaril 2020. aastal, mil möödub sada aastat Tartu rahu sõlmimisest.

Eesti soovib oma sünnipäeva tähistada Sinuga koos. See on meie kõigi pidu ja selle meeldejääv tähistamine on meie kõigi teha. 
Kutsume üles kõiki häid inimesi korraldama Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks suuremaid või väiksemaid sündmusi ning lisama neid ühisesse sünnipäeva kavasse. Kui rikkalik ja huvitav saab olema kogu sünnipäevapidu, sõltub meie igaühe panusest.
 
Sünnipäeva puhul on kõige olulisem küsimus – mida kinkida sünnipäevalapsele? 
Eestil on hea meel kingituste üle, mis pakuvad rõõmu ja rahulolu nii tegijatele kui ümberkaudsetele. 
 
Eestile kingituse tegemine on tegelikult kingituse tegemine meile kõigile. Sobivad sellised teod, ettevõtmised, sündmused, mis pakuvad rõõmu kaasmaalastele, muudavad nende elu paremaks ja rõõmsamaks ning loovad kindlama tuleviku meie lastele. Pole vahet, kui suur või väike on see kingitus, olulisem on see, et kingitus tuleb südamest ja loob mingi positiivse muutuse.

Siin EV 100 veebikodus saad anda teada oma kingitusest või soovi korral teiste abiga oma kingitus ettevalmistada. 

Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine toimub põhiliselt Eestis, kuid võimalusi kaasalöömiseks jagub ka välismaal.
 
Kõik on kutsutud ja kõik on oodatud!