LÄHEME VÄLJA… Kohtumised avalikus ruumis

Eesti Vabariik tähistab oma sajandat sünnipäeva ja Goethe Instituut pühendab oma Saksa Kevade programmi sellest tulenevalt avalikule ruumile.

Kogupereüritus
EST ENG

SAKSA KEVAD 2018
09.-29.04.2018
www.saksakevad.ee

------------
Goethe Instituudi sündmused Saksa Kevade raames:

Me liigume avalikus ruumis iga päev. See on meie kooseksisteerimise alus. Sellest, milline on avalik ruum, sõltub nii üksikisiku individuaalne areng kui ka vaba ühiskond tervikuna. Eesti Vabariik tähistab oma sajandat sünnipäeva ja Goethe Instituut pühendab oma Saksa Kevade programmi sellest tulenevalt avalikule ruumile.

Koos selleaastase partneri, hansalinna Hamburgiga, korraldame näitusi, teatrietendusi ja kinolinastusi avalikus ruumis ja avaliku ruumi teemal. Programmis on ka juba tuttavad ja väga populaarsed kooliprojektid „Lautstark“ ja „Jugend debattiert international“.

Lähem info kõigi ürituste kohta meie kodulehel: www.goethe.de/syndmused

Kohtumiseni Kevadel!
 

SAKSA KEVADEST

Programmisarja Saksa Kevad korraldavad alates 2010. aastast Goethe Instituut Eestis, Tallinna Saksa saatkond ja teised Saksa vahendusorganisatsioonid. Selleaastane Saksamaa-poolne partner on hansalinn Hamburg. Ajavahemikus 9. aprillist 29. aprillini korraldab Goethe Instituut Tallinnas enam kui 25 üritust, sh kontserdid, näitused, teatrietendused ja kinoseansid.

Korraldaja

Goethe-Institut Estland